Ljusstakar i mässing 1800-tal - Stockholms Auktionsverk
ljusstakar mässing | Barnebys
PAR LJUSSTAKAR MÄSSING SKULTUNA BRUK No 12, 12CM (ENA FOTEN NGT BUCKLIG, NGT REPIGA, LJUSMANSCHETTER SAKNAS) STÄMPLADE "SB" MED KRONA, TILLV. 1860-1870 - Göteborgs Pantbank
LJUSSTAKE, mässing, 1600-tal. - Bukowskis
Ljusstakar, ett par, Gusum, mässing. Höjd: 5,5. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -